Header Ads

Shiko Kenga Magjike live ne internet


Festivali Kenga Magjike transmeton sot ne mbremje naten e pare finale drejtpersedrejti ne televizionin Klan, por per ata qe nuk kane mundesi, mund ta shohin dhe nepermjet internetit ne faqen zyrtare te ketij festivali KLIKO KETU 


 Ne natene pare te festivalit do te kendojne:

A.D.A.AMARILDO
 BLERINA BRAKA 
HERSI
 GRIFSHAT 
KELLY 
ERION BECI 
ERA CAUSHLLARI 
LEVELS 
BLERTA GACE
 INGRID GJONI
 KRISTO 
BIG BASTA
 MATEUS FRROKU
 BOJKEN LAKO 
DEVIS XHERAHU 
STINE ft. GB MC 
RUDI 
KEJSI TOLA 
XHENSILA MYRTEZAI 
ELI FARA Ft. MANGAVATUT 
ALBAN SKENDERAJ 
GRETA KOCI 
ERMAL MAMAQI

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.