Header Ads

Rikthehen "Mob Wives" per nje edicion te trete


Eshte zyrtare! VH1 ka vendosur qe te vazhdoje prodhimin e "Mob Wives" per te tretin vit rradhazi.Momentalisht grate e mafjozeve, jane duke xhiruar episodet e reja,nderkohe qe trupes i jane shtuar dhe dy personazhe te rinj. "Mob Wives" pritet te filloj transmetimet ne VH1 ne fillim te vitit 2013. Shqiptarja Drita D'Avanzo eshte nje prej personazheve me te dashur dhe me te perfolur te ketij programi i cili se fundmi ka filluar te shfaqet dhe ne Shqiperi.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.