Header Ads

Tony Dovolani fiton Dancing with the Stars USA- Shiko videon

Melissa Rycroft dhe Tony Dovolani fitojne edicionin e kampioneve te Dancing with the Stars USA. Kjo eshte fitorja e pare e Tonit ne kete spektakel i cili ka marre pjese qe prej edicionit te pare. E dini ju si jemi ne shqiptaret, o me te miren o hic! Urime Toni per fitoren e cila ishte nje dhurate e bukur ne kete pervjetor si per ne ashtu edhe per te.Nderkohe me poshte po ju sjellim videon e momentit kur shpallen fitues si dhe nje video te ciftit gjate konkurimit. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.