Header Ads

Action Bronson nominohet nga revista XXL per Mixtape te vitit

Revista me e madhe e muzikes hip-hop ne Amerike,ka nominuar "Blue Chips" te rreperit me origjine shqiptare Action Bronson si nje prej 5 Mixtape me te mira te vitit.Per ta ndihmuar Action qe te fitoje ju mund te shkoni ne kete adrese KLIKO KETU dhe te jepni voten tuaj (Action gjendet ne kategorine e katert). Cfare prisni? Hajde ta nxjerrimnje shqiptar fitues dhe ne XXL! Une per vete sa e votova...se bashku me NAS :)) 

Ps. Momentalisht Action Bronson gjendet per turne ne Europe.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.