Header Ads

Adelina Emini se shpejti publikon videon per "Ne pervjetor"


Adelina Emini se shpejti sjell ne treg videon e kenges "Ne pervjetor" me te cilen u paraqit ne edicionin e fundit te festivalit "Kenga Magjik". Kjo kenge u prit mire ne festival nga publiku dhe besoj se me videon do kete edhe me teper sukses. Me siper keni reklamen e videos e me poshte kengen e plote ne "Kenga Magjike"


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.