Header Ads

Shpat Kasapi - Adelina - Shiko Videon


Zakonisht perpunimet e kengeve te njohura ( ne fakt kjo eshte me teper nje strofke e njohur,por ne dasma e kendojne ne versione te ndryshme),jane pak te rrezikshme,sepse publiku eshte mesuar me to dhe cdo ndryshim do ti vriste veshin, gjithsesi versioni "Adelina" i Shpatit eshte i kendshem.Mua me pelqen. Adeline moj Adelinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Hopaaaaaaaa


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.