Header Ads

Ledina Celo - Me ndez (100 vjet muzike)


E kam shume qejf kete kenge


2 comments:

  1. TOP 10 ALBANIA CHARTS BRAVO LEDINA DHE DRENI PER KETE KENGE KAQ TE BUKUR KATER JAVE TE JANARIT NE TOP 3..............WWW.music-newsletter.de

    ReplyDelete
  2. sSi gjithmone e para. Te Lumte per karieren tende LEDINA. Artiste e kompletuar.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.