Header Ads

Miss Kosova Diana Avdiu fiton Miss Fotozhenia ne Miss Universe


Tatatattatatattatattatatata! Pasi e kemi mbeshtetur qe prej fillimit dhe kemi thene se Diana duket gati per te hyre ne dhjetshen e me te mirave, na u be shume qejfi kur mesuam se ajo u shpall ne netet parapregatitore te Miss Universe 2012 si me fotozhenikja e botes. Ky cmim do i dorezohet Live Dianes ne naten finale te Miss Universe, nderkohe qe ne presim ta shohim dhe ne 10 apo 5 me te mire.Tani sikur te fitonte nuk do ish keq, por kemi frike ta themi me ze te larte se mos e marrim ne sysh. Urime Diana! 

Ps. Nuk di pse ja ndryshuan modelin e flokeve, por ne jemi te mendimit se ajo duhet te mbaje ne finale modelin e fotos se mesiperme!!! I shkon jashtezakonisht shume dhe e tregon elegante.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.