Header Ads

100 VJET MUZIKE: Aleksander Gjoka & Vedat Ademi dhe femijet


OZM! Keta femijet cfare zerash! Ajo vajza sidomos! Fantastike! Fantastike!

1 comment:

  1. Edhe mua me pelqen shume ky interpretim, dhe femijet jane me te vertete shume te mire, por xhesti i Aleksandrit tek minuti 4:27 me shkatrron fare, as nuk kam fjale ta pershkruaj se si e shtyu ate djalin. Se besoj ta ket per me qellim, por nuk duket mire fare.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.