Header Ads

Alketa akuzon Cez per vjedhje


Largimi i Cez nga Shqiperia eshte shoqeruar me jo pak reagime, por Alketa eshte i pari personazhi njohur artistik qe poston nje status ne profil ku akuzon kompanine ceke per vjedhje. Klikoni ne foto per te lexuar te plote mesazhin e saj. Ne fakt, prezantuesja e njohur ka mese te drejte pasi shpesh here kemi degjuar qe njerzit te ankohen per shtesa te pajustifikueshme ne fatura pavarsisht se shpenzimi i energjise ka qene i njejte apo banoret mund te mos kene qene ne shtepi fare. Cez ti vjedh se mos te vidhje ti nuk ikje ashtu...eeeee! U bon ceket me ardh e na vjedh ne shqiptareve.Ne kemi vjedh gjithe Europen! Injorantet! Nderkohe grupi Copyleft i ka kushtuar dhe nje kenge te titulluar "Cez ju vjedh" hahhahahahha. Sikur ti benin nga nje kenge te gjithe atyre qe kane vjedhur ne Shqiperi sa mire do ishte. Albumi do kishte shitje rekord. Ja ku e keni kengen degjojeni!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.