Header Ads

Bleona Qereti se shpejti sjell videon zyrtare te "Pass Out"


Mesaduket, videoja e publikuar vitin e shkuar per "Pass Out" ishte thjesht per te treguar nje permbledhje te turneut qe Bleona mbajti ne Shqiperi e Kosove, nderkohe qe se shpejti do te publikoje dhe videon zyrtare per kete kenge. Kengetarja spao ka publikuar kete video reklame ku paralajmeron nje video hot! Jemi ne pritje :)

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.