Header Ads

Nora Istrefi xhiron videon per "Big Love"


Nora Istrefi eshte ka xhiruar videoklipin per kengen "Big Love" ne te cilen ka bashkepunuar me Vig Poppa dhe eshte nje prodhim i Three Dots. Ne e dhame vlersimin tone per "Big Love" si hiti i pare i vitit te ri 2013 dhe me kersheri po presim dhe videoklipin. E sigurt qe do jete super.Ja ku i keni disa foto nga xhirimet!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.