Header Ads

Rona Nishliu ne Nju Jork per nje kenge me Berman Brothers

 Rona Nishliu momentalisht gjendet ne Nju Jork ku sic kemi mesuar ka ardhur per te regjistruar nje kenge me te famshmit Berman Brothers.Kengetarja ka postuar dhe nje foto gjate regjistrime ne studio.Per me teper info na ndiqni ne ditet e ardheshme se do kemi detaje. Ajjjjjj! Mezi po presim!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.