Header Ads

Shpat Deda Kuintet Koncert (live)- Molla e Parë


Kjo video tregon Shpat Deden duke interpretuar live disa prej kengeve te albumit "Molla e pare" si dhe dy kenge te Muharrem Qenes dhe Minatori. Koncerti eshte realizuar ne dhjetor te 2009 ne Prishtine.Une nuk e kisha pare, hera e pare qe me bie rasti dhe me pelqeu aq shume sa desha ta ndaj me ju. Fantastik!

1 comment:

  1. Pjese e programit festiv te KlanKosoves 2010

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.