Header Ads

Melinda Ademi rikthehet ne American Idol - Foto/Video


Melinda Ademi, eshte kthyer per te dyten here ne American Idol, per te provuar talentin e saj. Kete vit, duket se ajo eshte me e pergatitur qofte ne interpretimin vokal, qofte ne interpretimin skenik, qofte ne prezantimin si artiste duke na dhene shpresa se me ne fund mund do te kemi dhe nje shqiptare ne finalen e programit me te ndjekur ne Amerike prej mese nje dekade. Java qe vjen do te jete dhe java me e rendesishme per Melinden, pasi ne kete jave percaktohen dhe finalistet, nderkohe qe kete vit ajo eshte kualifikuar me larte se vite me pare dhe ka impresionuar jurine duke bere Keith Urban te kendoj pergjate interpretimit te Melindes dhe Nicki Minaj te cohet nga vendi e ta duartrokase. Melinda ne kete edicion ka arritur te klasifikohet ne 20 prej kengetareve me te mira midis qindra-mijra konkuruesve nga mbare Amerika. Aman o organizatore! Vetem se kemi dhjete vjete qe e shohim na e fusni nje shqiptare ne finale se ju bera gropen! Hahahahhaha! 

Ps.Nje keshille te vogel Melindes. Kujdes kercimin. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.