Header Ads

X Factor ngelet pa leke? S'ka te ftuar!


Nese mbani mend vjet, ne javet finale X Factor kishte te ftuar kengetare te njohur shqiptare te cilet pershendeten programin duke e bere dhe me interesant ate. Kete vit...nada ncuq zero! Si ka mundesi? Ketej nga lagjia po flitet se Klani ka shpenzuar aq shume per X Factor, saqe nuk ja mban me kuleta qe te ftojne artiste te tjere dhe do mjaftohen me interpretimet nga Alketa,Albani,Tuna, Soni dhe Pandi. Vec, ju e dini ne ketu ne Albaniac nuk ju besojme fjaleve larte e poshte dhe ne nje kendveshtrim me optimist po mendojme se organizatoret kane vendosur te mbajne nje finale per te mos u harruar e po kursejne leket qe te sjellin ne skene ndonje artist te huaj shume te njohur. Aman vetem ndonje nga vitet '80-'90 mos te jete se u ngopem me bamboleot! Ja dhe kete e sqaruam, flini te qete!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.