Header Ads

Top Fest - Te preferuarit tane te javeve te fundit

Hmmm...Top Fest e ka nje problem te madh e shpresojme qe kenget e ardheshme te jene te mira se deri tani aha, s'po duket ndonje hit ne horizont. Dy jave prezantime dhe mezi arritem te perzgjidhnim tre kenge, dy prej te cilave duken si te degjuara. The Code na sjell ndermend "Kallma cigaren" ne fillimin e "Apokalips" ndersa refreni i  "Babe" e Marin Janco na kujton cdo kenge pop angleze. Persa i perket kenges "Ironia" te Red Carpet, per mendimin tone eshte kenga me e mire deri tani ne kete edicion. Ka nje kitare fantastike, por do ishte perfekte sikur vokali te ishte me i forte sidomos ne refren pasi eshte nje kenge hard rock dhe...ju e dini se hard rock mbahet nga kitara, vokali i forte dhe bateria.  No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.