Header Ads

Adelina Tahiri - Sesion fotografik

Adelina Tahiri pergatitet per versionin maqedonas te "Dancing with the Stars" me nje sesion fotografik super! Ajo eshte shqiptarja e vetme ne kete spektakel dhe ka mese nje muaj qe trajnohet per te qene sa me ne forme.Kjo eshte hera e dyte qe ajo merr pjese ne nje program te tille.Hera e pare ka qene ne"DWTS" ne Shqiperi.  No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.