Header Ads

Valbona Selimllari per revisten "Living" - foto

Valbona Selimllari pozon per revisten "Living"

Valbona Selimllari u shpall me e bukura e Shqiperise gati dy dekada me pare, ne nje kohe kur shume prej atyre qe jane modele e misse sot nuk kishin lindur akoma. Pavarsisht se ka kaluar shume kohe, ajo vazhdon te mbetet imazhi i bukurise shqiptare me po te njejten ciltersi dhe thjeshtesi qe publiku e njeh qe prej fillimit. Kush tha se rinia e perjetshme nuk egziston?No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.