Header Ads

Bleona Qereti kthehet ne Shqiperi per te xhiruar nje program?


Bleona Qereti mesaduket po pergatit valixhet per te vizituar Shqiperine se shpejti dhe ajo nuk do te jete e vetme, por e shoqeruar nga stafi artistik i saj e ndoshta disa kamera. Teksa per stafin artistik e kemi te konfirmuar 100% per kamerat thjesht po mendojme qe do ta shoqerojne, pasi kengetarja gjate nje interviste te fundit ka treguar se eshte duke xhiruar nje program te tipit vertete tv, pa dhene detaje se ku do te transmetohet. KJo na beri te mendojme se dhe udhetimi i saj ne Shqiperi, do ishte pjese e rendesishme dhe interesante  e ketij programi. Megjithate, me afrimin e zgjedhieve dhe 101 koncertet qe mbahen per fushata elektorale, na e do mendja se ajo ndoshta dhe po vjen si e ftuar ne nje prej ketyre koncerteve. Gjithsesi miliona fansat e Bleones, te behen gati se ajo po vjen! :P

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.