Header Ads

Gena - Sa vuaj per ty - Shiko videon


Eshte per te ardhur keq qe Gena shpenzon kohe me kenge te tilla, pasi eshte nje kengetar vertet shume i mire dhe ka  krijuar shume shpejt nje baze fansash te forte. Jam i sigurt qe po te kendonte pop-rrok e balada do ishte nje prej me te mireve te skenes sone. Megjithate, cdokush ben ate qe preferon apo e ben te ndihet me mire e nuk i ve dot faj. Vetem me pop-folk behet leke ne Shqipe.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.