Header Ads

Gjejini nje nuse shqiptare Xhakes

Granit Xhaka...
I pashem - Po
I talentuar - Po
I famshem - Po
I pasur - Po
I suksesshem - Po
Nuse shqiptare - Akoma jo

Mesaduket Graniti po kerkon nje nuse shqiptare e jo dosido. Ajo duhet te jete po aq e bukur dhe e suksesshme sa vete futbollisti i njohur. Kete ai e ka bere mese te qarte sidomos ne rrjetin Twitter ku shpesh here ju dergon mesazhe publike disa prej femrave me te bukura te estrades shqiptare si Tuna, Dafina Zeqiri, Rita Ora, Aferdita Dreshaj etj. A kuptoni vajza? Me ju e ka me ju!

3 comments:

  1. lmfao he is one thirty ass mofo. veq me ato vetullat se besoj qe ka me e pas ndonje....veq nese, e merr per para dikush

    ReplyDelete
  2. I pashem - PO. scuseeeeee you elbinooo? i guess it was just a typo and you meant to write JO. because p and j are near each other on the keyboard.

    ReplyDelete
  3. Katunar, POOOOO; Pandufla e babit, POOOOOO. Ik se kti nuk i thuhet burr po bur......

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.