Header Ads

Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje Enderr


Fiksim stili i Albanit ketu, floket nje here super! Me pelqen shume kenga, por do kisha deshire te degjoja dhe versionin pa rrep. Shpresoj qe te na behet e mundur ne muajt e ardheshme.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.