Header Ads

Bertan Asllani - Damla Damla - Shiko Videon e re ketu!


Bertani eshte rritur jo vetem ne moshe por dhe ne stil e muzike. Nje nder kenget e tij me te mira e ndoshta kenga e tij me e mire e viteve te fundit. Tani po qe do e pushtoj Turqine.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.