Header Ads

G4SHI - MFSO - Shiko Videon e re Ketu!

Te shtunen isha pergjumesh dhe kisha harruar iTunes ndezur e kenget po luheshin (mesaduket gjithe pasnates lol). Ashtu pergjumesh po degjoja tre kater kenge rradhazi e duke menduar "Kush eshte ky mer!!!" e u cova per te pare emrin dhe....G4SHI! Hahahahhaha! Imagjino cfare gjumi! Ok, besoj kuptoni qe dua te them se me pelqejne shume kenget e tij dhe besoj se G4SHI eshte njeshi per momentin ne hip-hop shqip. Kjo eshte videoja e tij me e re "MFSO" ndaj 1...2...3 FUCK EM!

ps.Kjo kenga me nje joint...FANTASTIKE! -18 ok? lol 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.