Header Ads

Bleona Qereti se shpejti sjell "Take It Like A Man"

Bleona ka bere te ditur se kenga e rradhes qe do te publikoj titullohet "Take It Like A Man" (Ne muajin maj). Se fundmi duket se kengetarja i ka marre parasysh kritikat dhe po prezanton me teper muzike se vitin e shkuar, megjithate mos kujtoni se i ka lene pas dore tapetet e kuq. Ajo do te vizitoj Francen se shpejti ku do marre pjese ne Festivalin e Filmit te Kanes.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.