Header Ads

NJOMZA - gati per sukses ne Amerike


Njomza eshte nje kengetare e re me origjine shqiptare e cila ka kohe qe merret me muzike ne Amerike dhe shihet ne skenen e underground ketu, si nje prej zerave me premtues. E talentuar, me stil, seksi, e zgjuar, NJOMZA kete muaj me 22 (prill) behet gati te publikoj albumin e saj te pare "Gold Lion" i cili parashikohet te pritet mire nga kritika. Ne po ju sjellim me poshte disa kenge te sajat, te cilat menjehere na bene te dashurohemi pas NJOMZES. Tani e keni rradhen ju...

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.