Header Ads

Produkt 28 - Ajer - Shiko videon ketu!


Djemte nuk jane me djem...Anetaret e Produkt 28 kane surprizuar fansat e tyre duke publikuar nje videokenge te re sot, e cila ndryshe nga kenget e tjera te Produkt 28 i tregon anetaret me serioz, me te pjekur dhe kenga eshte ndoshta dhe me e mira e karrieres se tyre. Mua me sjell pak ndermend Drake, por gjithsesi mendoj se eshte nje kenge shume e mire dhe me pelqen qe kane vendosur ta promovojne me video, sepse po ta kishin prezantuar ne ndonje festival do kishte kaluar pa u vene shume re. Le te shpresojme qe kenge te tilla do te sjellin dhe ne te ardhmen, sepse po na pelqen Produkti i ri.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.