Header Ads

Adelina Berisha - Tjera s'ka - Shiko Videon Ketu
Shume kenge e lezetshme kjo e Adelines! Nje kenge shume e bukur pop me nje video super. Adelina, shume ne forme e gjithashtu me pelqeu  look_u i saj ne video si dhe lirshmeria e kengetares. Me duket se filloi mbare kjo vere.Lista jone e kengeve Dance dhe e kengetareve me Seksi ne Shqipe pritet te jete SUPER! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.