Header Ads

Ingrid Gjoni - Inshalah - Shiko Videon Ketu!


Marshallah, marshallah Ingridi yll ketu! Ajo pjesa /Inshalah Inshalah i jep kuptim tere kenges e cila mua me pelqen dhe besoj se do degjohet ngado kete vere. Persa i perket videos eshte shume arabe.E kam fjalen i ngjan shume per nga realizimi videove arabe, e njejta dhe per veshjen e Ingridit, pozat, levizjet me efekt te ngadalte etj. Tema e videos eshte pak jashte realitetit shqiptar, por sidoqofte e realizuar mire. Se me kenaqi aty ne kopsht Ingridi me lulet lol duke fshire djersen me ato dorashkat plastike qe jane per enet e jo per kopsht ahahahhahaha. S'ka gje lejohet. Po mire goca ju rrit ju be 8 vjece po kjo nuk ndryshoi lol. Ok ok, po ngacmohem kot,se ne pergjithsi me pelqen.

1 comment:

  1. Kenga me kot qe kam degjuar deri me sot.Jam 27.Madje s'e di a meriton te quhet kenge...

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.