Header Ads

Bleona Qereti me Leo DiCaprio dhe Sharon Stone ne amfAR Gala

 
Bleona Qereti ka mberritur ne Cannes ku zhvillohet Festivali i Filmit dhe ka marre pjese ne mbremjen gala "amfAR" ne te cilen mblidhen ndihma per kurimin e semundjes AIDS. Bleona e veshur me te bardha eshte fotografuar me Leonardo DiCaprio dhe Sharon Stone teksa hynte ne mbremjen e mbushur plot e perplote me yje te kinematografise,modes e muzikes boterore.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.