Header Ads

Fadil Berisha fotografon Sharon Stone per revisten "New You"


Mesaduket drejtuesit e revistes "New You" (nje reviste per nje bukuri dhe plakje natyrale) ngelen aq te kenaqur me punen qe Fadil Berisha beri per kopertinen e tyre te momentit me Martha Stewart saqe vendosen qe dhe kopertinen e ardheshme te ja linin ne dore fotografit te njohur. Fotoja e meposhtme eshte shkeputur gjate sesionit fotografik qe Fadili ka realizuar me personazhin e rradhes, aktoren e njohur Sharon Stone e cila duket mese e kenaqur nga puna e tij saqe i ka dhuruar dhe nje puthje.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.