Header Ads

JMSN - Let You Go (Interpretim Live)/ Shkarko kenget FALAS!


Kjo eshte nje video e nje performance live te JMSN per kengen "Let U Go" ne "The Red Bull Studios" ne L.A. Nderkohe kengetari me origjine shqiptare ka publikuar te gjithe setin live falas per shkarkim ne Soundcloud e ju mund ta shkarkoni menjehere duke klikuar KETU. 

Ne patem mundesi ta ndiqnim live ne koncert JMSN (Jameson) dhe shkrimin rreth koncertit mund ta gjeni ne numrin elektronik te revistes Albaniac ne te majten tuaj :). Albumi i tij "Priscilla" eshte nje prej albumeve tona te preferuara. Thjesht fantastik!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.