Header Ads

Noizy - Paraprezantim i albumit "The Leader" - Degjoje ketu


Ne fund te muajit Noizy ka bere te ditur se do publikoj albumin " The Leader" i cili eshte prodhuar nga DurimKid dhe Dj A-Aboom. Ne videon e meposhtme, keni mundesine te degjoni disa prej kengeve te ketij albumi (mixtape), por rreperi ka bere te ditur se albumi do te kete dhe kenge te tjera qe do jeni super. Nderkohe fansat jane duke pritur dhe videokengen "G. Love" ne te cilen ai bashkepunon me Ciljeten, e po mendojme se do te publikohet gjithashtu ne fund te muajit per te promovuar kete album.

ps. Nga mesa degjuam ketu, albumi duket najzzz e ka disa kenge qe patjeter do perfundojne ne iPhonin tone. (Psh kenget ne 2:39, 2:56, 5:30, fiksim 6:14, 7:51)


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.