Header Ads

Kristo Thano - Nje Jete


Kristo ishte i preferuari yne ne X Factor dhe na vjen mire qe vazhdon te sjelli kenge te bukura. Ai eshte dhe i pari konkurues (ne mos gabojme) nga X Factor qe publikon nje videoklip nga pjesmarrsit (jo bashkpunime) pas ketij konkursi. Suksese!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.