Header Ads

Neser (16 maj) Shqiperia konkuron ne gjysem finalen e Eurovision


Adrian Lulgjuraj dhe Bledar Sejko, do te ngjiten neser ne skenen e Eurovision per te konkuruar me kengen "Identitet" si perfasues te Shqiperise ne kete festival. Ne ketu po ju sjellim disa foto skenografia dhe provat e djemve gjate diteve parapergatitore si dhe videon e proves se dyte ne skene. Ju urojme suksese djemve dhe shpresojme te kalojne ne naten finale pavarsisht nje gare te forte kete vit me emra te njohur e vokale shume te mira, megjithate shume pak rrok kete vit dhe.... gishtat lidhur! Do kalojne patjeter, ja te bej magji une sot e ta shikoni! SUKSESE!1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.