Header Ads

PSY koncert ne Tirane te shtunen (18 maj)


Uaaaa do vika Gangami ne Tirane! Diskoja "Matrix" ne Tirane ka bere te ditur se kete te shtune me 18 maj, do mbaj koncert ne ambientet e klubit kengetari i njohur korean PSY i hitit "Gangnam Style" i cili do te shoqerohet ne skene dhe nga balerinat e videos aq popullore. Dj Olti dhe Dj Abel do ti paraprijne interpretimit te PSY, nderkohe qe beni mire ti blini biletat e mos prisni gjate, sepse vetem ne Facebook mbi 1000 veta kane konfirmuar pjesmarrjen.

Ps. Ne e dime qe shume veta e shohin me medyshje nje lajm te tille, por nga klubi njoftohemi se yep! Psy do vij per koncert dhe pjesmarrja e tij ka qene e konfirmuar qe ne prill. E shumta qe mund t'ju themi eshte se te enjten PSY merr pjese ne finalen e American Idol dhe me pas nuk ka data koncerti te publikuara per tere javen ne vazhdim keshtu qe te pakten per ta mohuar nuk e mohojme dot.


1 comment:

  1. 18 maji iku dhe smorem gje vesh per koncertin! apo ish lajmi per 18 maj 2014!?

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.