Header Ads

Tirana po ndryshon - Foto nga projektet qe po ndertohen momentalisht ne kryeqytet

2 comments:

  1. ore vetem ate xhamin ncncncncnc nuk eshte se jam kundra po ne mo lal ato njerez qe shikon ne luten ne mes te tiranes tu ngrit bythet lol shkon i shikon neper kisha ne pashka keto jane shqiptaret plus vete historia e ka treguar se si rrace e prejardhje as qe behet llaf te kemi qene myslymana si nga emrat e shum gjera te tjera qe jane me fakte ajo ka ardhur me ane te sundimeve dhe levizjeve por xhamia per mendimin tim ne kryqytet e mu mes eshte nje ofendim ne jemi i vetmi shtet qe mbeshtesim te gjitha fete dhe rrespekte per kete xhamia per mendin tim te behej e ndonje qytet tjeter jo ne Tirane

    ReplyDelete
  2. Edhe nje gje tjeter kane 10 jet qe duan me be nje dreq stadiumi e spo e bejne dot ncncncncnc

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.