Header Ads

Big Mama - Ku mbeti dashuria


EEEEEEEEEEEEEE SHYQYR! Big Mamma rikthehet me nje kenge te hajrit! Shume po me pelqen, si kenga ashtu dhe videoja.Refreni eshte shume i lezetshem dhe teksti shume i kapshem e nuk te shqitet nga mendja. Me pelqen mua kur Big Mamma eshte e tille, gazmore, festive thjesht...Big Mamma sic e kemi njohur qe prej fillimit. Mos ndrysho! Stay BIG!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.