Header Ads

Cila eshte vajza pas hitit "Big Fat Bass"?


"Big Fat Bass" eshte nje prej kengeve me te mira te muajit (e padyshim te vitit) qe ne nuk po mundemi dot ta heqim nga veshi. Play Play Play tere kohes! Aq na pelqeu kjo kenge saqe menjehere vendosem ti merrnim interviste dhe te zbulonim se kush fshihet pas VJ dhe ketij hiti. Ne fakt VJ eshte shume e njohur per artistet e Kosoves pasi ka bashkepunuar me shume artiste te njohur si Skillz,Nora Istrefi,Tuna,Ryva Kajtazi etj nderkohe qe vjet ajo ka publikuar "Holla At Me" nje kenge qe ne e kemi vendosur ne listen e kengeve me te mira Summer Dance (shiko videon me poshte). Nofken VJ, kengetarja e ka marre nga miqte brenda dhe jashte Kosoves te cilet nuk e therrasin me me emrin e plote por me dy germat e para te emrit te saj te plote VJOLLCA. Me teper rreth VJ do te lexoni ne numrin e ri te Albaniac :) Se shpejti!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.