Header Ads

Rita Ora shpallet Best Solo Artist ne Glamour Women of the Year Awards


Revista "Glamour" ne Angli ka shpallur cmimet per femren e vitit dhe kengetarja me origjine shqiptare eshte vlersuar me cmimin e "Best Solo Artist". Ky cmim ne skene ju dorezua Rites nga mikja e saj, modelja Cara Delevingne dhe gjate pranimit, Rita ja dedikoi kete cmim nenes se saj. Ketu po ju sjellim disa fotografi nga ceremonia e cmimeve.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.