Header Ads

Elhaida Dani ne vend te 50 te iTunes/Italia me kengen e re


Elhaida Dani debuton ne vendin e 50 te kengeve me te mira ne iTunes te Italise me kengen e saj "When Love Calls Your Name". Kjo kenge u prezantua ne programin "The Voice of Italy" ku Elhaida u shpall fituese dhe eshte kenga e pare e kengetares shqiptare ne tregun italian dhe ate boteror.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.