Header Ads

Rita dhe Madonna finalizojne idete per "Material Girl"


Sic ju kemi lajmeruar dhe me pare, Rita Ora do te jete imazhi i ri i linjes se veshjeve "Material Girl" nga Madonna dhe vajza e saj Lourdes. Dje ajo eshte takuar ne New York me Madonen ku kane diskutuar rreth promovimit te linjes etj. Kjo eshte nje levizje perfekte per Riten e cila tashme do te shfaqet ne cdo cepe te Amerikes duke promovuar me se miri imazhin dhe muziken e saj me gjasa per tu bere po aq e njohur sa dhe ne Angli dhe Europe. 

ps. Nuk ju duket pak qesharake qe  Madonna i ka vene linjes se saj te veshjeve emrin "Material Girl"? E them kete pasi kengetarja eshte shprehuar ne vitet '90 se kjo ishte videokenga qe kurre nuk do donte ta kishte bere dhe se ajo nuk eshte materialiste.Eh, nuk do e ket' pas me ate kuptim lol

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.