Header Ads

Zbulohu nga Miriami dhe Albani


Kengetaret e rinj shqiptare ne mbare boten tani kane nje rast me teper per tu zbuluar. Kengetarja dhe gjyqtarja e "The Voice", Miriam Cani ka vendosur qe t'jua japi kete shans nepermjet kanalit te saj zyrtar ne YouTube. Keto dite ne kete kanal kane filluar te vendosen rreth 15 melodi te kengeve me te njohura te Alban Skenderaj dhe Miriam Canit te cilat ju mund ti perdorni per te interpretuar versionin tuaj te ketyre kengeve. Videot e xhiruara dergojini ne adresen covers.youtube@live.com dhe pas nje seleksionimi, me te mirat do te publikohen ne kanalin zyrtar te dy artisteve dhe finalistet do te shperblehen me disa cmime. Afati perfundimtar eshte me 5 korrik. Cfare prisni ende? Filloni duke klikuar KETU


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.