Header Ads

Shkarko falas kengen e re "Who Made Me" nga GASHI


Nese deshironi te jeni te paret qe te degjoni/shkarkoni kengen e re te GASHI me titull "Who Made Me" kete mund ta beni duke derguar nje email ne adresen HEARGASHIFIRST@GMAIL.COM 
Pasi te keni derguar emailin, do merrni nje pergjigjie me kengen per shkarkim FALAS! "Who Made Me" eshte super! Mos e humbisni pa e degjuar dhe si thame eshte FALAS! Nderkohe flitet qe videoja do te publikohet te enjten. Degjim te kendshem!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.