Header Ads

VideoFesti Muzikor ne foto


 Dje ne Kosove ka perfunduar edicioni i rradhes i VideoFestit Muzikor ku fitues i cmimit te madh eshte shpallur kengetari Flori Mumajesi. Fitues te tjere te mbremjes kane qene Elvana Gjata dhe 2Po2,Mc Kresha, Nora Istrefi,Tuna,Dafina Zeqiri,Vesa Luma etj. Kjo eshte ceremonia me e madhe e ndarjes se cmimeve ne te kater anet e kufirit, e laj e shplaj kete kemi ndaj nuk po zgjatem te tregoj si ishte spektakli e cfare me beri pershtypje blla blla blla. Nese e keni pare ndajme te njejtat mendime, se nuk ka si te ndodh ndryshe. Me ne fund dhe VideoFesti e ka kuptuar se qe te ndiqet do emra te njohur, e emrat e njohur duan cmime, e cmime kete vit kishte me bollek. Te tjerat jane te parendesishme. Ketu keni disa foto nga veshjet e nates se mbremshme se e di qe per ato e pate lol. 


 







No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.