Header Ads

Zanfina dhe Noizy xhirojne videoklipin per kengen "Po sikur"


Zanfina Ismaili keto dite eshte duke xhiruar videoklipin per kengen e saj te re "Po sikur", nje bashkepunim me rreperin e njohur shqiptar Noizy. Keto foto jane shkeputur gjate xhirimeve te videos e cila pritet te publikohet kete vere. Nderkohe, Noizy sapo ka publikuar videokengen "No Worries", teksa pritet te publikoj dhe nje tjeter videoklip per kengen "Gunz Up" xhirimet e te cilit kane perfunduar.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.