Header Ads

Zaimina Vasjari - I kom
Zajmina ndoshta nuk ka zerin e Seline Dion, por e di cka? Shyqyr! Perndryshe, do behej serioze dhe e merzitshme si keto superzerat e Estrades Shqiptare, qe nxjerrin nje kenge ne 15 vjete e flasin sikur kane bere shpikje me vete. E kam fiksim o vlla! E kam fiksim dhe pike! Kur ben kenge dance dmth se ato populloret ncuq ncuq. "I kom" e thote vete - i ka! I ka, ene pike! Kenga eshte e bukur, videoklipi shume i mire, Zaimina yll, por vec per nje gje me vjen inat. Ate pamjen me fustan te zi dhe floket si rrumbullak qe ma coi nje dhimbje ne zemer, perse nuk e kishin perdorur me shume. Aty Zaimina eshte BAM BAM BAM! Therse!
One for money
Two for bitches
Three four five for everytime you ever hit meNo comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.