Header Ads

Noizy - No Worries


Une e thashe albumi i ri i Noizy do bej namin. Pervec dueteve me Ciljeten dhe Zanfina Ismailin qe priten me kersheri, dhe pjesa tjeter e albumit eshte super! "No Worries" eshte  nje kenge shuuuuume e mire. Menjehere eshte shnderruar ne te preferuaren tone. Nje tekst i goditur e nje ritem qe dhe xhamajkianet do ja kishin zili :) Mos mi shtremo turinjte kot se kam HYPE TV 24/7 e di per cfare flas hajt tutje hahahahhahahaha. Videoja eshte ok, per mua do kishte qene perfekte sikur te ishte xhiruar e gjitha ne studio. Psh dhe skena kur Noizy i hedh shishen me flake policise, ne studio do kish dale fantastike. Nejse, gjithsesi NO WORRIES.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.