Header Ads

Alban Skenderaj - Nese thua PO


Pra...kjo kenge i kushtohet Miriamit te ciles Albani i propozoi per martese gjate pushimeve diku nen det. Jalla Alban, po me kete muzike do i prishje mendjen? Hahahhahaha! Ok ok shaka. Me pelqen kenga dhe me kujton pak "Kenget e liqenit" nderkohe qe videoja eshte si nje liste arsyesh perse Miriami i tha PO Albanit. Djale me vile po, kengetar po, i famshem po, i bukur po, di te gatuaj po e po...ca do tjeter mi mooo?! Hahahhahaa! Urime ciftit! Jeni super bashke! Jete te gjate, te lumtur e me nje djale! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.